КЗ "Токмацька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" запрошує на навчання дітей з особливими освітніми потребами за програмою загальноосвітньої школи. По закінченні школи діти отримують свідоцтво встановленого зразка. Крім загальноосвітніх, діти вивчають предмет трудове навчання за профілями: швейна справа,слюсарна справа, столярна справа, штукатурна-малярна справа Випускники школи можуть продовжити навчання в професійно-технічних навчальних закладах міст Бердянська, Токмака та Молочанська, де заволодіють професіями: штукатур,муляр, столяр та іншими. .

Наповнюваність класів-груп - 12 чоловік

Харчування - 5 - разове.

В школі працюють професійні вчителі і вихователі ,

які використовують найновіші методики освіти.

Вчителі та вихователі школи підвищують свою майстерність, освоюють нові форми і методи роботи діляться досвідом з колегами та обов'язково проходять курси підвищення кваліфікації.

Ігрові заняття